Ali Sami Yen Türk Telekom Arena'ya Nasıl Gidilir?

Ekin Kollama · 323,760 views
Watch Ali Sami Yen Türk Telekom Arena'ya Nasıl Gidilir? video. The Ali Sami Yen Türk Telekom Arena'ya Nasıl Gidilir? video uploader Ekin Kollama says about, Abone olmayı unutmayın! ►http://goo.gl/NDaiCx
Galatasaray - Mersin İdmanyurdu maçına gittik. Gitmez olaydık. Giderken de nasıl gidileceğini gösterdiğimiz bir video çektim. Maksat kanal boş kalmasın videosu.

Beni takip edebileceğiniz ve kafanızdaki soruları sorabileceğiniz sosyal medya hesaplarım

Facebook: https://www.facebook.com/ekinkollama
Twitter: https://twitter.com/ekinkollama
İnstagram: http://instagram.com/ekinkollama

Ben Ekin Kollama, çoğu kişinin taş ile telefon kıran adam olarak da bildiği adam. Kendi kişisel kanalımda ise sizlere yemek yerken ya da uyumadan önce izlenebilecek YouTube videoları üretmeye çalışıyorum.

Genel olarak YouTuber kategorisine girdiğim için bana "Youtube'da nasıl para kazanılır?" "YouTube'da nasıl abone arttırılır?" gibi sorularınızı sormaktan çekinmeyin. Eğer bir youtube kanalınız varsa ve danışmanlık istiyorsanız lütfen mail atın yorum kısmına yazdığınız kanal linkleri YouTube tarafından otomatikman spam konumuna düşürülüyor.

Onun dışında hangi cep telefonu en iyi? Hangi cep telefonunu almalıyım? gibi sorularınızı da elimden gelediğince yanıtlamaya çalışırım. (Az da olsa anlıyorum o işlerden biliyorsunuz)uRPRUyDLwEs