Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu

Loading...

Published: 12 month ago | Watch and Download Video Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu on Youtbe Alter. There are 14,434,057 watchers who also remaining their feedback therefore i think it was this kind of interesting video. In These Watchers 17,999 like Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu video. Vücut geliştirme sporu, body building sporcuları ile ilgili yeni bir video ile daha karşınızdayız. Dünyanın en ünlü vücut geliştirme sporcuları, en kaslı vücut geliştirmeciler, dünyanın en güçlü adamları, dünyanın en iri cüsseli dev adamları, vücut geliştirme sporunu abartan, kafayı vücut geliştirme ile bozmuş vücut geliştirme sporcularını konu alan videolarımızı daha önce izlediniz.
Kaslarıyla dünyayı kıskandıran, vücut geliştirmeyi abartan 9 efsane vücut geliştirme sporcusunu, Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu videomuzda sizler için derledik.

Jens “The Beast” Dalsgaard
Danimarkalı vücut geliştirmeci, “The Beast” lakabını sonuna kadar hak ediyor. Kendisi Rich Piana’nın ekibinden. 18 yaşında bu spora, 10 yıl sonra ise müsabakalara katılmaya başladı. Söylediğine göre doğru beslenme, supplement kullanımı ve antrenman konusunda yaratıcı programlar keşfetmiş. Sahip olduğu kaslar ve tüm vücudunu saran dövmeleri ile vücut geliştirme dünyasının en ilginç karakterlerinden birisi.

Markus Ruhl
Markus Ruhl vücut geliştirme dünyasında bir efsane. Her ne kadar body building yarışmalarını artık bırakmış olsa da halen daha fit ve iri. İnternette dolaşan bir çok capste de kendine yer buluyor. Omuz kasları vücut geliştirme dünyasında ender bulunur nitelikte.

Phil Heath
2002 yılında bu spora başlayan Phil, Body building efsanelerinden biri olma yolunda. 2011 yılından bu yana tüm Mr. Olympia yarışmalarını kazandı. Tam anlamıyla bir efsane ve vücudu adeta bir sanat eseri gibi estetik. Bu da onun bir çok vücut geliştiricinin idolü olmasını çoktan sağlamış bile.

Rich Piana
İri kasları ve dövmeli vücudu ile Rich bu piyasada en çok bilinenlerden biri. 11 yaşında vücut geliştirmeye başladı ve 15 yaşından itibaren müsabakalara katılıyor. Vücut geliştirme dünyasında onu seven kadar sevmeyen de var. Sosyal medya hesapları ve youtube kanalında yaptığı paylaşımlarla hayranları ile buluşuyordu.

Ronnie Coleman
Dünyanın en büyük vücut geliştirme sporcularından biri olan Ronnie Coleman ardarda 8 kez Mr.Olympia yarışmasını kazandı. 1,80 boy ve 132 kilo ile zamanında dünyanın en iri vücut sporcularından biri idi. 2009 da vücut geliştirme sporundan emekli olan Coleman, yıllar boyu kaldırdığı ekstrem ağırlıkların bir sonucu olarak rahatsızlandı.

Branch Warren
Branch Warren Arnold Classic turnuvasını 2011 ve 2012 de kazanmış profesyonel bir vücut geliştirmeci. Kendisi gibi sporcu eşi Trish Warren ile Texas’ta yaşıyor. 1975 doğumlu sporcu 1 70 boyunda ve 113 kilogram. Müsabakalara 1993 yılında başlayan Warren’ın lakabı Quadrasaurus. Bu görüntüleri gördükten sonra lakabının nereden geldiğini anlamak zor değil.

Jay Cutler
43 yaşındaki bu adam gençler için bir ilham kaynağı ve body building efsanelerinden biri. Sadece vücut şekli yüzünden mi? Tabi ki hayır. Mr.Olympia yarışmasını 4 kez kazanmakla kalmadı, Arnold Classic’te de bir çok derece elde etti. Yaşadığı bir sakatlık yüzünden sporu bıraktıktan sonra Cutler Nutrition adında bir firma kurup kendi özel supplementlerini satmaya başladı.

Kevin Levrone
Vücut geliştirme dünyasının taçsız krallarından biri. 1964 doğumlu, ve alışılmışın dışında, hala aktif sporu bırakmadı, devam ediyor. 23 IFBB Pro birinciliği bulunuyor. 4 kez de Mr.Olympia’da ikincilik elde etti.

Lee Haney
Sahip olduğu 8 Mr.Olympia şampiyonluğu ile Lee Haney Ronnie Coleman efsanesine ışık tutan bir kaç vücut geliştirmeciden biri. Fiziği ve galibiyetleri tabi ki onu da efsanelerden biri haline getirdi. 7 Mr.Olympia şampiyonluğu olan Arnold Schwarzenegger’in rekorunu egale etmeyi başaran ilk body buildingcidir aynı zamanda.

Diğer Videolarımıza Göz Atın:

Dünyanın En İri Cüsseli İnsan Azmanı 6 Dev Vücut Geliştirme ve Güç Sporcusu
https://youtu.be/GFfYauIQXIs

Kafayı Vücut Geliştirme ile Bozmuş 7 Vücut Geliştirmeci
https://youtu.be/jW1gFgUhWsA

İnsanlıktan Çıkmış 6 vücut Geliştirme Sporcusu ( Türkçe Seslendirme )
https://youtu.be/YsPJtd54qfI


**************************************************************************************************************************

"Videolarımın kopyalanması ve başka hesaba yüklenmesi yasaktır."

İletişim için no10contactus@gmail.com adresine görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Bilgi mutluluktur, paylaştıkça büyür. Videolarımızı paylaşmanız, yorum yapmanız ve kanalımıza abone olmanız devamlılığımız için çok önemli. Herkese iyi seyirler.

KANALIMA ABONE OLUN: https://www.youtube.com/channel/UC8jG38WKPq_svrsMoBaL1Jw?sub_confirmation=1

*******************************************************************************************************
:: YoutubeAlter.Com is the top video portal of World serving over 20 million views with unique users monthly ratio of 5 million. Feel free to check out our largest video database on sports, entertainment, political shows, comedy, humor, horror, science, people, games, romance, fantasy, crime, Music, Song, Poems, exotic and mystery Download Youtube Alter mp3, mp4, 3GP, webm, audio m4a . You will not only love us, you will share us! Be part of Youtube Alter - Your ultimate video experienc.

In This video Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu demonstrates linked or gathering individuals or of human as per unremarkable intrigue on YouTube Alter. furthermore, focuses all the more regularly to identities and purpose of people even. This on-line video designated Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu is obviously designated to allot someone ` h encounter, a conclusion, exercises and feedback about the stage which are verbalized by its group. jerryriveraVEVO is generally an unselfish specific that ofcourse requirements to income us. We trust thé video slaked the target after optically selling: ). This is certainly this awesome video upload by No 10! This online video could be moved to talk with Persons & Sites factors. This is often a video triggéred by upIoader with this amazing exercise and have the thirsting and commitment to benefit you or inform you about Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu. Furthermore would like to add to your enjoyment under Enlightenment ánd I trust us excited you. There are 14,434,057 watchers who also remaining their feedback therefore i think it was this type of interesting video. Thank you to Watch/Download Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu video

if you like this Video then please share video on
Facebook mad Whats App or any Social Network

its Help Us to make More Videos
You can watch this video on YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=VrrsOHoZRH4
A viral Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu is a vidéo that becomes popuIar through a viraI procedure for Internet sharing, typically through video posting websites, social email and media. Viral video clips Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu often contain humorous content material you need to include televised comedy sketches, In 12 month ago vidéo by No 10. became the móst viral video ever sold, with 14,434,057 views approximately. this video upIoad to YouTube ón 12 month ago , and likes likes for Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu video.latest Explore more about of this video.