Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu

Loading...

Published: 10 month ago | Watch and Download Video Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu on Youtbe Alter. There are 355,377 watchers who also remaining their feedback therefore i think it was this kind of interesting video. In These Watchers 1,342 like Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu video. Vücut geliştirme genelde erkeklerin ağırlıkta olduğu bir spor dalı. Ağırlık kaldırmak, kas yapmak, vücut geliştirmek, güç sporları daha çok erkeklerin egemenliğinde. Vücut geliştirme, body building, güç sporları bir çok insana erkek işi gibi gelebilir. Ama yanılıyoruz. Bu konuda adını duyurmuş hatta abartmış, vücut geliştirmeyi bir saplantı haline getirmiş kadın sporcular da azımsanmayacak kadar fazla. Her alanda başarılı kadınlar var. Tabi ki vücut geliştirme ve güç sporları da buna dahil. Bu videoda ortalama bir erkekten daha güçlü, bir çoğu efsane olmuş, bir kısmı da son dönemde trend olmuş kadın vücut geliştirme sporcularını izleyeceksiniz. Kanalımızda daha önce, dünyanın en güçlü adamları, kafayı vücut geliştirme ile bozmuş sporcular ve hatta hile ile kaslarını geliştiren vücut geliştirmecilerle ilgili bir çok video yayınladık. Bunların hepsinde erkek sporcuları anlattık. Bu gün ise deyim yerindeyse vücut geliştirmeyi hayatının merkezine koymuş, efsane kadın sporcuları sizler için derledik. Dünyanın en kaslı, en iri cüsseli, en güçlü kadınlarını bu videoda izleyeceksiniz.

Brigita Brezovac
1979 doğumlu Slovenyalı bir vücut geliştirme sporcusu olan Brigita Brezovac 14 yaşında erkek arkadaşının duvarında gördüğü posterlerden ilham alarak fitnessa başladı. 2004 yılında katıldığı bir fitness müsabakasından, aşırı kaslı oluşu sebebiyle diskalifiye edildikten sonra vücut geliştirmeye yöneldi.
2010’da Miss Olympia’da yarışmaya başladı. Bu yarışmalarda hiç bir zaman birincilik elde edememiş olsa da, başka bir çok müsabakada sayısız şampiyonlukları ve dereceleri bulunuyor.

Rene Campbell
İngiliz Rene Campbell kendini vücut geliştirmeye adamışlığın en büyük örneklerinden biri. Bu işi profesyonel olarak yapmakla kalmıyor, bu işi hayatının merkezine koymuş ve resmen o şekilde yaşıyor. Günde 8000 kalori tükettiği bir diyeti var. Bu listede muhtemelen en hızlı gelişim gösteren sporculardan birisi kendisi. Spora başladıktan sadece 4 yıl sonra profesyonel müsabakalara katılmaya başladı. İngiltere’de ve IFBB’de katıldığı ve kazandığı müsabakalar mevcut. Her ne kadar bu listedeki diğer sporcular kadar başarılarla dolu bir kariyeri olmasa da sahip olduğu kaslar onu bu piyasada en çok bilinen simalardan biri yapıyor.

Debi Laszewski
20 yaşında ağırlık kaldırıp vücudunu şekillendirmeye başlayan Debi vücut geliştirme kariyerinin yanı sıra, özel spor hocası aynı zamanda da bir cimnastikçi. 2007 yılında IFBB Pro olmayı başaran 48 yaşındaki sporcu kadınlar vücut geliştime dünyasında bir üstad olarak gösteriliyor. 2009 yılından itibaren katıldığı tüm Ms.Olympia ve Ms.International yarışmalarının her birini ilk 6 da bitirebilmeyi başardı.

Nataliya Trukhina Kuznetsova
Vücut geliştirme dünyasının son zamanlardaki trend karakterlerinden biri 27 yaşındaki Rus sporcu Nataliya Trukhina, lakabı Rus Amazon. Kendisi bir powerliftingci ve vücut geliştirmeci. 48 cm biseps, 71 cm bacak kalınlığı ölçülerine sahip. Deadliftte 240, squatta 285 kilogram kaldırabiliyor.
Bu listedeki bir çok sporcunun aksine profesyonel bir IFBB sporcusu olmasa da amatör müsabakalarda yer aldı. Şu sıralar bodybuilding koçu olarak yaşamına devam ediyor. 193 bin takipçisi olan Instagram hesabında birbirinden efsane fotoğrafları bulunuyor.

Yeon Woo Jhi
33 yaşındaki Koreli bu sporcu oyuncak bir bebek gibi görünüyor olabilir ama yüzde yüz gerçek. Lakabı da zaten King Kong Barbi. Sağlam kasları ile şimdiden sosyal medyayı yıkıp geçiyor. İnstagramda 126 bin takipçisi bulunuyor. 12 yaşında bir hobi olarak ağırlık kaldırmaya başlamış. İlk kez 2010 yılında katılıp şampiyon olduğu Kore’de bir müsabakanın ardından, 2013 yılında Arnold Classic Avrupa Kadınlar yarışmasında da birinciliği elde etti. IFBB Physique Pro kartını elinde bulunduran Yeon Woo adından uzun süre daha bahsettirecek gibi görünüyor.

Diğer Videolarımıza Göz Atın :

Kaslarıyla Dünyayı Kıskandıran 9 Efsane Vücut Geliştirme Sporcusu
https://youtu.be/VrrsOHoZRH4

Dünyanın En İri Cüsseli İnsan Azmanı 6 Dev Vücut Geliştirme ve Güç Sporcusu
https://youtu.be/GFfYauIQXIs

Kafayı Vücut Geliştirme ile Bozmuş 7 Vücut Geliştirmeci
https://youtu.be/jW1gFgUhWsA

İnsanlıktan Çıkmış 6 vücut Geliştirme Sporcusu ( Türkçe Seslendirme )
https://youtu.be/YsPJtd54qfI

Kaslarını Hile İle Şişirmiş Vücut Geliştirme Sporcuları ( Türkçe Seslendirme )
https://youtu.be/j8oaW5eCBbg


**************************************************************************************************************************

"Videolarımın kopyalanması ve başka hesaba yüklenmesi yasaktır."

İletişim için no10contactus@gmail.com adresine görüş ve önerilerinizi gönderebilirsiniz.

Bilgi mutluluktur, paylaştıkça büyür. Videolarımızı paylaşmanız, yorum yapmanız ve kanalımıza abone olmanız devamlılığımız için çok önemli. Herkese iyi seyirler.

KANALIMA ABONE OLUN: https://www.youtube.com/channel/UC8jG38WKPq_svrsMoBaL1Jw?sub_confirmation=1

*******************************************************************************************************
:: YoutubeAlter.Com is the top video portal of World serving over 20 million views with unique users monthly ratio of 5 million. Feel free to check out our largest video database on sports, entertainment, political shows, comedy, humor, horror, science, people, games, romance, fantasy, crime, Music, Song, Poems, exotic and mystery Download Youtube Alter mp3, mp4, 3GP, webm, audio m4a . You will not only love us, you will share us! Be part of Youtube Alter - Your ultimate video experienc.

In This video Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu demonstrates linked or gathering individuals or of human as per unremarkable intrigue on YouTube Alter. furthermore, focuses all the more regularly to identities and purpose of people even. This on-line video designated Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu is obviously designated to allot someone ` h encounter, a conclusion, exercises and feedback about the stage which are verbalized by its group. jerryriveraVEVO is generally an unselfish specific that ofcourse requirements to income us. We trust thé video slaked the target after optically selling: ). This is certainly this awesome video upload by No 10! This online video could be moved to talk with Persons & Sites factors. This is often a video triggéred by upIoader with this amazing exercise and have the thirsting and commitment to benefit you or inform you about Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu. Furthermore would like to add to your enjoyment under Enlightenment ánd I trust us excited you. There are 355,377 watchers who also remaining their feedback therefore i think it was this type of interesting video. Thank you to Watch/Download Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu video

if you like this Video then please share video on
Facebook mad Whats App or any Social Network

its Help Us to make More Videos
You can watch this video on YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=95JD44f6_jk
A viral Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu is a vidéo that becomes popuIar through a viraI procedure for Internet sharing, typically through video posting websites, social email and media. Viral video clips Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu often contain humorous content material you need to include televised comedy sketches, In 10 month ago vidéo by No 10. became the móst viral video ever sold, with 355,377 views approximately. this video upIoad to YouTube ón 10 month ago , and likes likes for Ortalama Bir Erkekten Daha İri 5 Kadın Vücut Geliştirme Sporcusu video.latest Explore more about of this video.