All videos by ABC News Albania

KUSH ESHTE ALKET RIZAI ABCNews 17 Mars

KUSH ESHTE ALKET RIZAI ABCNews 17 Mars

In the KUSH ESHTE ALKET RIZAI ABCNews 17 Mars video ABC News Albania says, ABCNews 17 Mars. Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Bullicat e Divjakës në zhdukje, dy adoleshentë kujdesen për to | ABC News Albania

Bullicat e Divjakës në zhdukje, dy adoleshentë kujdesen për to | ABC News Albania

In the Bullicat e Divjakës në zhdukje, dy adoleshentë kujdesen për to | ABC News Albania video ABC News Albania says, 190 buallicat e vetme në Shqipëri dhe që ndodhen në Divjakë ruhen dhe kulloten nga dy fëmijë të vegjel dhe kujdesen nga një çift të moshuarish. Adoleshentët ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
BEBE REXHA KENDON NE DASMEN SHQIPTARE | ABC NEWS

BEBE REXHA KENDON NE DASMEN SHQIPTARE | ABC NEWS

In the BEBE REXHA KENDON NE DASMEN SHQIPTARE | ABC NEWS video ABC News Albania says, Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Sazani, ishulli qe po vizitohet nga shume te huaj | ABC News Albania

Sazani, ishulli qe po vizitohet nga shume te huaj | ABC News Albania

In the Sazani, ishulli qe po vizitohet nga shume te huaj | ABC News Albania video ABC News Albania says, Ky është sezoni i dytë që ishulli i Sazanit është i hapur për vizitorët. Këtë vit shumë të huaj kanë zbarkuar aty dhe kanë treguar interes për historinë e tij në kohë ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Rritje e kerkesave ne treg, fermeret e Dibres drejt bimeve medicinale | ABC News Albania

Rritje e kerkesave ne treg, fermeret e Dibres drejt bimeve medicinale | ABC News Albania

In the Rritje e kerkesave ne treg, fermeret e Dibres drejt bimeve medicinale | ABC News Albania video ABC News Albania says, Fermeri Zija Keshi nga fshati Maqellarë i Dibrës ka mbjellë 1 ha me Aronia. Një frut medicinal i njëjtë me boronicën. Bima hyn në prodhim nga viti i dytë dhe ka ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Rruga e Arberit, Rama: Te perfundoje pranveren e vitit 2021 | ABC News Albania

Rruga e Arberit, Rama: Te perfundoje pranveren e vitit 2021 | ABC News Albania

In the Rruga e Arberit, Rama: Te perfundoje pranveren e vitit 2021 | ABC News Albania video ABC News Albania says, Kryeministri Edi Rama inspektoi punimet që po kryhen në Rrugën e Arbrit. Ai i kërkoi kompanisë ndërtuese që pranverën e vitit 2021 punimet të kenë përfunduar ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Fier, nis puna per rehabilitimin e qendres | ABC News Albania

Fier, nis puna per rehabilitimin e qendres | ABC News Albania

In the Fier, nis puna per rehabilitimin e qendres | ABC News Albania video ABC News Albania says, Për më shumë se 25 vjet pritën ta shohin qytetin të çliruar nga ndërtimet në anë të lumit. Gjashtë muaj me gërmadha dhe inerte në mes të Fierit, ishin po aq të ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
REZERVATI I PESHKUT ABCNews 3 Gusht

REZERVATI I PESHKUT ABCNews 3 Gusht

In the REZERVATI I PESHKUT ABCNews 3 Gusht video ABC News Albania says, ABCNews 3 Gusht. Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Eurovison 2018, Eugent Bushpepaj kualifikohet në finale  | ABC News Albania

Eurovison 2018, Eugent Bushpepaj kualifikohet në finale | ABC News Albania

In the Eurovison 2018, Eugent Bushpepaj kualifikohet në finale | ABC News Albania video ABC News Albania says, Eugent Bushpepa kualifikon Shqipërinë për natën finale të Eurovision 2018. Këngëtari që përfaqëson Shqipërinë në këtë garë performoi mbrëmë në natën e ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics
Ja cfare ndodhi ne prapaskenat e nates se pare te Kenges Magjike 2018| Abc News Albania

Ja cfare ndodhi ne prapaskenat e nates se pare te Kenges Magjike 2018| Abc News Albania

In the Ja cfare ndodhi ne prapaskenat e nates se pare te Kenges Magjike 2018| Abc News Albania video ABC News Albania says, Përveç anës vezëllitëse dhe spektaklit të Këngës Magjike 2018, ju ftojmë të shihni anën tjetër atë të prapaskenës. Emocionet, ankthet dhe rrëfimet e artistëve ... Upload by: ABC News Albania Download: SongLyrics

Found 4,394 videos